Výroba kosmetických produktů

Výroba kosmetických produktů


Pro kosmetické společnosti dodáváme vysoce kvalitní strojní zařízení pro plnění a tvarování rtěnek, plnění a uzavírání řasenek a balzámů na rty, lisování prášků a další zařízení. Rozmanitost modelů je velká, stejně jako produkty, které lze vyrábět.

Stroje na tvarování rtěnek vám umožňují vyrábět běžné nebo dvoujádrové rtěnky, úzké, mini a široké rtěnky. Řada zahrnuje plnicí a extrakční zařízení pro laboratorní použití i stroje pro sériovou výrobu, které mohou dosáhnout kapacity až 2400 ks za hodinu. Stroje nabízejí praktický lineární nebo rotační design umožňující snadný přístup pro údržbu a čištění, rychlou výměnu formátu a kontrolu pomocí PLC.

S práškovými lisy můžete vyrábět různé produkty, jako jsou stíny, zvýrazňovače a tvářenky. Nabízíme jedno nebo vícebarevné laboratorní a výrobní práškové lisy, extrudéry a stroje na formování vypalovaného prášku. Poskytují kvalitní a přesné dávkování prášku s prvotním lisováním pro každou barvu a hlavním lisem pro celý vícebarevný prášek. V závislosti na modelu stroje a typu produktu lze dosáhnout kapacity 2400 ks za hodinu. Stroje se vyznačují praktickým lineárním nebo rotačním designem, který umožňuje snadný přístup pro údržbu a čištění, rychlou výměnu obalu a kontrolu pomocí PLC.

Naše široká řada plnicích strojů byla vyvinuta pro přesné a kvalitní plnění mnoha různých druhů kosmetických přípravků, jako jsou tužky, krémy, krémy, pleťové kryty, masti, řasenky, lesky na rty, balzámy nebo krémy na rty, oční linky apod. Můžeme nabídnout buď základní nebo multifunkční kombinované stroje, lineární nebo rotační s různými kapacitami.

K dispozici jsou také laboratorní a výrobní plnicí stroje speciálně určené pro víření a mramorové kosmetické výrobky. Budete moci vyrábět mramorové nebo vířivé balíčky, tyčinky a rtěnky.