Homogenizace

Homogenizace


Precizní míchání je nesmírně důležité pro zpracování suchých prachových látek v různých odvětvích průmyslu, zejména ve farmaceutickém průmyslu. Arcon dodává vysoce kvalitní míchadla a míchací systémy pro prášky a granule od renomovaných výrobců. Jsou vhodné pro použití v laboratorním i výrobním prostředí. Řada míchadel, která jsou k dispozici, zvládne jakoukoli velikost šarže, od méně než 5 litrů po více než 6000 litrů při efektivním a jemném míchání. Všechna míchací zařízení splňují standardy Správné výrobní praxe a jsou navrženy a vyrobeny odborníky v oboru.

V závislosti na modelu jsou laboratorní jednotky schopny manipulovat s dávkami od 0,1 do 1000 litrů. Jsou vhodné pro širokou škálu aplikací, kde je zapotřebí přesné mletí a míchání prášků, granulí a jiných pevných látek, včetně míchání vzorků, vývoje formulace, pilotní a popř. i malé výrobní činnosti.

Řada výrobních mixérů je navržena tak, aby vyhovovala všem požadavkům zákazníků. V závislosti na aplikaci, požadované kapacitě a dostupném prostoru nabízíme různé typy a tvary mixérů - mixér Double Cone, mixéry V-Shell, mixéry IBC Bin, mixéry Drum a Scholl. Všechny poskytují vynikající míchací výkon i těch nejjemnějších materiálů.

 Výhody používání naší řady mixérů:
  • Různé kapacity až do 6000 litrů.
  • Všechny modely jsou vyrobeny z nerezové oceli.
  • Vyhovují Správné výrobní praxi.
  • Jednoduchý nebo dvojitý podstavec.
  • K dispozici jsou volně stojící modely nebo modely skrz stěnu.
  • Úplná validační dokumentace k dispozici

Galerie