Míchání

Míchání


Vývoj naší řady nejmodernějších technologií zpracování je řízen požadavky zákazníků v potravinářském, farmaceutickém, kosmetickém a chemickém průmyslu. Přesné míchání je pro tyto produkce nesmírně důležité z důvodu přísných požadavků na kvalitu.
Řada mixů, které nabízíme, vyhovovuje i těm nejspecifičtějším aplikacím, pokud jde o zpracovávaný materiál, požadovaný výsledek, homogenitu směsi, dobu výroby, velikost, barvu atd. Zařízení je navrženo pro konzistentní dávkování nebo kontinuální míchání prášku, granule, pasty a těsta s objemem od 35 litrů do 25 000 litrů.
V závislosti na konkrétním odvětví, objemech a požadavcích na materiál vám můžeme pomoci vybrat si z naší široké nabídky, která zahrnuje laboratorní mixy a mixy na výrobu (pluhové, vertikální mixy atd.). Modely mohou být vyrobeny na míru tak, aby vyhovovaly konkrétním požadavkům, včetně alternativních tvarů žlabů, konstrukce konzolového hřídele pro snadný přístup.
Typickou aplikací, kde můžeme pomoci, je míchání suchého prášku, přidávání olejů nebo jiných kapalin do prášků, štěpení aglomerátů. Náš mixér vám umožní rychle a efektivně vyrábět léčiva, výrobky pro domácnost, vitamíny a minerály, suspenze, lepidla atd.

Výhody používání našich mixérů:
• Objemy od 35 litrů do 25 000 litrů.
• K dispozici jsou dávkové nebo kontinuální míchací modely.
• Snadné čištění a údržba.
• Extrémně hygienické standardy manipulace.
• Nízká spotřeba energie s minimální tvorbou tepla.
• Kompaktní rozměry.


          
 

Galerie