Laboratorní jednotky

Laboratorní jednotky


Arcon nabízí rozmanitou škálu kompaktních a robustních stolních zařízeních určených pro výzkum a vývoj. V tom jsou zahrnuty jednotky jako je mixér/granulátor, extruder a sferonizátor, soupravy kterými lze dosáhnout pelet s různou hustotou, speciálně navržený laboratorní mixér pro výzkum a kontrolu kvality, mini potahovačka a sušička tablet/pelet.

Multi Lab je nevšední stroj, který kombinuje mixér / granulátor, extrudér a sféronizér v jedné kompaktní jednotce. Dokáže dokončit celý proces od prášku po pelety za pouhých 30 minut. Multi Lab šetří nejen čas, ale také využití cenných produktů tím, že pracuje s malými dávkami od 10 g do 100 g.

Sada s proměnnou hustotou vám umožní získat extrudát s proměnnou hustotou, tvrdostí, drobivostí a pórovitostí. Úpravou hustoty extrudátu zvyšujete šanci na úspěch vývoje. V závislosti na použitém stroji můžete zpracovávat dávky od 100 g do 1,5 kg pro klinické zkoušky nebo výrobu.

Mixer Reometr vám umožní optimalizovat váš produkt poskytnutím přesných kvantitativních údajů o vlastnostech granulací. Tato jednotka vám poskytne kvantitativní a reprodukovatelné měření konzistence mokré hmoty bez ohledu na to, zda se jedná o jednoduchou nebo složitou směs s různými pojivy a dobami míchání.
Používá se také k analýze vzorků z různých šarží granulátu pro kontrolu kvality.

Mini potahovačka tablet a pelet je jedinečná jednotka, která umožňuje potáhnout od jedné tablety až po 150 tablet. Je ideálním řešením pro potřeby vašeho projektu a společně s jednotkou Multi Lab docílí perfektních výsledků.

Výhody našich laboratorních jednotek pro extrudaci a sferonizaci:
• Snadná demontáž a čištění, což umožňuje rychlou výměnu mezi výrobky.
• Kompaktní rozměry.
• Malé velikosti šarží vhodné pro projekty výzkumu a vývoje.
• Šetří čas a cenné materiály.
• Plná kontrola všech důležitých parametrů.
• Všechny kontaktní prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli 316 nebo schválených plastů.
• K dispozici je plná  dokumentace včetně IQ / OQ.
• Označení CE.


                 
               
 

Galerie