CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Potraviny / Balicí řešení / Poloautomatické kartonování  

Poloautomatické kartonování


UET Sizing Station EquipmentUET Sizing Station EquipmentSpolečnost U-E-T má rozsáhlé zkušenosti v konstrukci a ve výrobě strojů v řadě "Size Star" ("formátovací hvězda") a v řadě kompaktních poloautomatických kartonovacích strojů. Společnost Arcon dodává nejrůznější modely pro splnění vašich kartonovacích požadavků :


"Size Star" ("formátovací hvězda") - Stella 6/8


Size range
Stella 6 / 8   Stella 8
   Min (mm)  Max (mm)    Min (mm)  Max (mm) 
A 25  120  25  120
B 18  60  18  90 
H 60  180  60  180 Na základě mnohaletých zkušeností v oboru kartonovacích strojů společnost U-E-T vyvinula jedinečné a spojitě nastavitelné uspořádání "Size Star" ("formátovací hvězda"), s patentovanou "hvězdou" ("Stella"), která umožňuje uskutečnění změny bez nutnosti výměny součástí, rychleji než to bylo doposud možné. Zařízení Stella, jako nejvíce inovativní produkt z nabídky společnosti U-E-T, je k dispozici se 6 nebo se 8 stanicemi, je vhodné pro mnoho typů a velikostí kartonů, a přináší maximálními flexibilitu pro váš provoz.


    POSKYTOVANÉ CHARAKTERISTIKY

 • možnost dodatečného namontování (retrofit)
 • jednoduché konstrukční řešení, snadné k použití
 • nevyžaduje žádnou údržbu
 • konstrukce je z eloxovaného hliníku 
 • poskytuje robustní konstrukční řešení, vhodné pro průběžné použití
 • centrální nastavení je možné v průběhu několika málo sekund, při použití speciálního nástroje SVS 5/6


Compact 2

Zařízení "Compact 2" se dobře hodí pro automatické napřímení, kódování a uzavření jedné strany předem lepených krabic v různých rozměrech a typech. Je nejvíce oblíbené u malých až středně velkých společností, kde "Compact 2" poskytuje možnosti pro balení malých výrobních dávek při rychlé a snadné změně.


Compact 3

Zařízení "Compact 3" je nejvíce flexibilní ze svislých kompaktních kartonovacích strojů. Zařízení "Compact 3" se vyrábí výhradně jen při použití nejvýše kvalitních součástí, je dostatečně robustní pro odolávání průběžnému provozu, a nabízí řadu let bezproblémového používání.
Volitelné možnosti :
 • prostředek na vkládání prospektů
 • kódování pomocí ražby ("Embossing"), pomocí horké fólie ("Hot-Foil"), pomocí inkoustového tryskového tisku ("Ink-Jet")
 • čtení farmaceutického kódu
 • uzavírání horkým tavením ("Hot-Melt")
 • zaváděcí systémy pro lahve, trubky, a tak dále
 • pojezdová kolečka stroje pro zvýšení pohyblivosti     TECHNICKÉ SPECIFIKACE

výstup až 50 krabic za minutu
spotřeba vzduchu 100 l/min
tlak vzduchu 6 bari
požadovaný prostor 1140 x 1110 x 1400 mm
hmotnost 200 kgCompact 4

Svislý kartonovací stroj "Compact 4" je ideální stroj pro kartonování farmaceutických, kosmetických a potravinářských produktů, může být poháněný pomocí kombinace elektromotoru / postupového indexového stolu a mechanické bezpečnostní spojky (Compact 4.S), nebo pomocí servo - motoru s invertorovým měničem (Compact 4/M).

Veškeré seřizovací pozice na stroji jsou opatřené rychloupínacími pákami a přesně čitelnými stupnicemi, se kterými se umožňuje změna v době pod 15 minut bez požadavku na výměnu součástí. Tento kartonovací stroj je k dispozici s nejrůznějšími volitelnými doplňky, včetně prostředku na automatické vkládání prospektů a jednotek pro ruční nebo automatické podávání produktů.


     TECHNICKÉ SPECIFIKACE

výstup až 50 krabic za minutu
spotřeba vzduchu 150 l/min
tlak vzduchu 6 bari
požadovaný prostor 1500 x 1400 x 1500 mm
hmotnost 300 kg

 Arcon logo