CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Potraviny / Balicí řešení / Krabice a miskové obaly  

Krabice a miskové obaly

Cases and Trays

 

Společnost ARCON dodává spektrum balicích strojů určených pro umístění "na konci linky" ("end-of-line"), a vhodných pro krabice, miskové obaly ("tray") a kazety. Plné spektrum zahrnuje formovače krabic, formovače miskových obalů ("tray"), nakládací stroje / balicí stroje pro krabice a pro miskové obaly ("tray"), uzavírací stroje pro krabice a tvarovací stroje pro krabice. Naši dodavatelé mají rozsáhlé zkušenosti s konstrukcí a s výrobou strojů, díky kterým se významným způsobem zvýší hodnota vaší balicí linky při minimálních nákladech na vlastnictví investice ("cost of ownership"). S jedinečnými nabízenými konstrukčními charakteristickými parametry jsou tyto stroje vhodné pro široké spektrum aplikací v potravinářství, kde k typickým zpracovávaným produktům patří zákusky, sušenky, cukrovinky a hotová jídla.

 

Tvarovací stroj pro krabice

 

Case Former Spektrum tvarovacích strojů pro krabice nabízí ideální první krok ve směru k automatizaci balení. Tyto stroje jsou konstruované pro snížení požadovaného pracovního času a úsilí pro ruční formování krabice, stroj složí dolní klopy a drží otevřenou krabici v ustáleném stavu, takže pracovník obsluhy může použít obě ruce k balení krabice.

 

  Kliknutím zde se vám zobrazí srovnání veškerých modelů strojů společnosti Endoline pro tvarování krabic Get Adobe Reader

 

Formovače krabic

Case Erector          Case

 

Společnost Endoline se po dobu více než 25 let specializuje na konstrukci a výrobu strojů na formování krabic, a nabízí spektrum strojů vhodných pro mnohé rozdílné požadavky.

Plně - automatické stroje jsou vhodné pro formování a uzavírání různých stylů a rozměrů ohýbaných miskových obalů ("tray"), krabic a kazet. Stroje jsou ideální pro balicí činnosti s nízkou, střední nebo vysokou rychlostí, jsou odolné, a mohou zpracovávat až do 28 krabic za minutu.

Jsou k dispozici různé modely, s provedením volitelně z nízkouhlíkaté oceli, opatřené práškovým lakováním v bílé barvě (odstín RAL9010), nebo s provedením z nerezové oceli, a rovněž jsou k dispozici také i další volitelná přídavná zařízení.

 

 

    CHARAKTERISTICKÉ PARAMETRY

 • Spolehlivost.
 • Účinnost.
 • Všestrannost.
 • Jednoduchost při používání.
 • Malá půdorysná plocha.
 • Dobrá hodnota za vložené náklady.
 • Obaly uzavírané buďto s použitím samolepicí pásky nebo s použitím tepelného tavného lepidla.

 

  Kliknutím zde se vám zobrazí srovnání veškerých modelů strojů společnosti Endoline pro formování krabic Get Adobe Reader

 

Formovače miskových obalů ("tray")

Tray Erector 500 Series

Trays

 

Formovače miskových obalů ("tray") jsou výjimečně účinné, spolehlivé a všestranné stroje, které poskytují jistotu v úspoře místa a ve zvýšení efektivnosti ve výrobním prostředí.

Stroje jsou vhodné pro manipulaci se širokou paletou rozměrů a stylů miskových obalů ("tray"), a mohou dosahovat rychlosti až do 25 obalů za minutu.

Systém vylučuje požadavky na vykonávání opakovaných ručních pohybů, je flexibilní pro možnost snadného seřízení mezi jednotlivými rozměry, a bude formovat miskové obaly ("tray") se silnou podporou stohování.

 

Nakládací stroje / balicí stroje pro krabice

Společnost ARCON dodává vysoce účinná řešení pro balení produktů do krabic, miskových obalů ("tray") nebo přepravek.

V nabídkovém spektru společnosti je zahrnutý nejmenší a nejrychlejší kombinovaný stroj na formování a balení krabic, jaký je aktuálně na trhu, a který poskytuje jedinečné možnosti pro balení produktů v prakticky jakékoliv orientaci, včetně balení "na hranu" ("on - edge").

Zařízení může poskytovat rychlosti až do 25 krabic za minutu, může být zákaznicky konstruované pro ovíjené ("wrap around") balení, při minimalizaci požadované potřeby pracovních sil a při zvýšení výrobního výkonu.

Versapack Case Loader  Systém VersapackTM byl vyvinutý na základě úspěchů strojů na formování krabic v řadě 220 Case Erector od společnosti Endoline a vysoce rychlostní uchopovací hlavice systému RthetaTM od společnosti Quin. Při až 100 uchopeních za minutu a při rychlosti 20 krabic za minutu poskytuje systém VersapackTM vynikající technické parametry v automatizaci balení pro umístění "na konci linky" ("end-of-lince").

Systém je ideální pro balení různých produktů v potravinářském průmyslu včetně hotových jídel, sušenek, zákusků, čaje, kávy a čerstvého a mraženého zboží.
Se svým modulárním uspořádáním, s kompaktními rozměry a s volitelnými možnostmi pro nízkou a vysokou rychlost, může systém VersapackTM od společnosti Endoline nahradit vysoce nákladné, na požadované pracovní síly náročné činnosti balení krabic, kde by mohlo často docházet ke vzniku zdravotních problémů zaměstnanců v důsledku opakovaného namáhání ("RSI" = "Repetitive Strain Injury").

 

 

Nakládací stroje / balicí stroje pro miskové obaly ("tray")

Společnost ARPAC dodává nakládací stroje pro miskové obaly ("tray"), které jsou vhodné pro rychlosti až do 120 miskových obalů ("tray") za minutu. Stroje s průběžným a s přerušovaným pohybem jsou konstruované pro širokou paletu produktů včetně plechovek, lahví a kazet. Díky charakteristickým parametrům stroje, jako je jemná manipulace s produkty a ovinování ("wraparound") miskových obalů ("tray"), se zajišťuje pevné zabalení produktů a jejich ochrana před poškozením v průběhu nakládání.

Volitelné možnosti rychlé přestavby umožňují pracovníkům obsluhy linky, aby v době méně než 30 minut připravili stroj pro jiný výrobkový rozměr.

Každý systém se může propojit pro dosažení souladu s dalšími zařízení, včetně otáčecích zařízení / stohovacích zařízení pro miskové obaly ("tray") a smršťovacích ovinovacích zařízení.

 

    CHARAKTERISTICKÉ PARAMETRY

 • Krabice mohou být uzavírané s použitím lepidla nebo pásky.
 • Stroj má kompaktní půdorysnou plochu asi 2 * 2 m.
 • Poskytuje vysokou rychlost uchopení a umístění, typicky 70 cyklů za minutu se zatížením 2 kg.
 • Je flexibilní pro balení formátů s větším počtem řad, sloupců nebo vrstev.
 • Je ideální pro rozložení připravené pro regál, s jedinečnou možností balení produktů naplocho nebo "na hranu" ("on - edge").
 • Nabízí zákaznicky vyrobené uchopovací hlavice pro manipulaci s kartóny, uzavíranými miskovými obaly ("tray"), průběžně ovinovanými obaly, flexibilními obaly a s válcovým ovinováním ("roll-wrap")

 

Stroj pro uzavírání krabic

Case Sealer

 

Stroje pro uzavírání krabic jsou konstruované pro zvýšení produktivnosti a efektivnosti vaší činnosti při uzavírání krabic. Veškeré stroje zahrnují jedinečné technické parametry - poskytují zvýšení konstrukčních charakteristických parametrů a doplnění k nabízeným strojům pro tvarování, formování a nakládání krabic.

Stroje pro uzavírání krabic jsou k dispozici jako polo - automatické nebo jako plně - automatické stroje, a mohou k uzavírání obalů používat pásky nebo tepelné tavné lepidlo. Společnost Endoline, s více než 25 let zkušeností v konstrukci a výrobě vysoce kvalitního strojního zařízení pro uzavírání krabic, vám zajišťuje, že dostanete to správné řešení pro vaši specifickou aplikaci.

 

    CHARAKTERISTICKÉ PARAMETRY

 • Charakteristický parametr "plovoucího mostu" ("Floating Bridge") umožňuje stroji, aby přijímal i bombírované krabice nebo krabice nevyhovující specifikacím, a aby přitom dosahoval pevné a přesné uzavírání. 
 • Plovoucí most ("Floating Bridge") rovněž umožňuje rychlý přístup ke spodní páskové hlavě, bez požadavků na opětovné seřízení stroje.
 • Dvousloupková ("Twin Column") konstrukce poskytuje další stabilitu pro páskovací most, a tím se zajišťuje hladký chod stroje s minimálním rušením.
 • Stroj zahrnuje odnímatelné a výměnné páskové hlavy, vybavené nedílnými ocelovými ochrannými kryty nože, se kterými se umožňuje rychlé přeložení a snižují se prostorové požadavky.
 • Díky poskytované podpoře, zaškolení a robustní konstrukci stroje se zajišťuje bezproblémová činnost i v těch nejnáročnějších výrobních prostředích.

 

  Kliknutím zde se vám zobrazí srovnání veškerých modelů strojů společnosti Endoline pro uzavírání krabic Get Adobe Reader

 

 

Endoline and Arcon