CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Léčiva / Mísení / Výrobní mísicí zařízení  

Výrobní mísicí zařízení

Společnost Pharmatech je na světové špičce v konstrukci a ve výrobě mísicích zařízení a mísicích systémů pro prachové látky a granule ve farmaceutickém průmyslu.

Filozofie společnosti je jednoduchá - postavit takové mísicí zařízení nebo takový systém, který bude vyhovovat vaší aplikaci, namísto aby nutili váš aktuální provoz do přizpůsobení k vašemu novému mísicímu zařízení. Zkušení konstruktéři společnosti Pharmatech, se zaměřením na dosažení co možná nejlepší uživatelské přívětivosti, velmi úzce spolupracují s farmaceuty, kteří mají dlouhá léta zkušeností z činnosti v prostředí farmaceutické výroby.

Nabídkové spektrum výrobních mísicích zařízení zahrnuje mísicí zařízení V-Shell ("těleso ve tvaru "V"), mísicí zařízení s dvojitým kuželem, mísicí zařízení pro středně velké obaly IBC ("Intermediate Bulk Container") a sudová mísicí zařízení.

 

Mísicí zařízení V-Shell ("těleso ve tvaru "V")

V-Shell Blender         V-Shell BlenderMísicí zařízení V-Shell jsou určená pro poskytnutí intenzivní míchací činnosti pomocí otáčení, opětovného dělení a smíchávání produktu. Jsou k dispozici konstrukční řešení s jednoduchým nebo s dvojitým soklem, a s veškerými možnými rozměry až do 6000 litrů. Výhodou konstrukčního řešení s jednoduchým soklem je to, že stroj zabírá méně místa, a umožňuje snadnou instalaci přes stěnu.

Mísicí zařízení V-Shell se může vyrábět podle veškerých specifikací, s většinu obvyklých konstrukčních řešení v symetrickém a v asymetrickém provedení.

 

Mísicí zařízení s dvojitým kuželem

Mísicí zařízení s dvojitým kuželem poskytují jemnou, energeticky účinnou mísicí činnost, a jsou ideální pro nestálé a citlivé materiály, jaké se často vyskytují ve farmaceutickém průmyslu. Tato zařízení jsou obvykle určená jako mísicí zařízení s pevnou skořepinou, kde je dvojitý kužel trvale připojený k nosnému soklu.

Společnost Pharmatech může mísicí zařízení s dvojitým kuželem vyrábět podle veškerých specifikací . Pro dosažení optimálních poskytovaných výkonů doporučuje společnost Pharmatech použití vnitřního úhlu 60° v dolním kuželu k zajištění účinného mísení a vyprazdňování produktu.

 

    POSKYTOVANÉ CHARAKTERISTIKY

  • Veškeré rozměry až do 6000 litrů.
  • Konstrukční řešení z nerezové oceli.
  • Zařízení dodržuje normy "dobrých výrobních postupů" ("Good Manufacturing Practice").
  • Jsou k dispozici konstrukční řešení s jednoduchým nebo s dvojitým soklem.
  • Provedení volně stojící nebo přes stěnu.
  • Osvědčení pro výbušné prostředí pro veškeré normy.
  • K dispozici je úplná vyhodnocovací dokumentace.

 

 

Mísicí zařízení pro středně velké obaly IBC ("Intermediate Bulk Container")

    Cone Blender        Cone Blender

Středně velké obaly IBC, díky jejich nepravidelnému tvaru, představují vysoce účinné kontejnery pro mísení. Hlavní výhodou obalů IBC je to, že se mísicí zařízení nemůže znečistit produktem, protože se obaly IBC plní a vyprazdňují stranou od mísicího zařízení. To je zvláště příhodné v prostředích s větším počtem produktů, kde se požaduje stroj pro mísení několika různých produktů v rámci krátkého časového intervalu. Jako u veškerých mísicích zařízení Pharmatech jsou mísicí zařízení IBC vyráběná s použitím nerezové oceli a dodržují normy "dobrých výrobních postupů" ("Good Manufacturing Practice"). Vhodná mísicí zařízení pro obaly IBC v rozměru až do 4000 litrů mohou být určená jako volně stojící nebo pro instalaci na stěnu.

Typy nabízených mísicích zařízení IBC k dispozici :

 

IBC Blender

IBC Blender

 

Mísicí zařízení "C-Frame" ("rám C").

C-Frame Blender

Obal IBC je upnutý sponami při použití upínacích tyčí, umístěných na bocích obalu IBC. Kontejner se před začátkem mísení zdvihá nahoru.
   

Univerzální ramena.

Universal Arms

Obal IBC je opatřený párem trubek, které se hodí na dvě objímky na hnací jednotce. Univerzální ramena jsou vhodná pro obaly IBC v rozměru až do 1000 litrů.
   
Klecové mísicí zařízení.

IBC Cage Blender

Klecové mísicí zařízení je určené pro zajištění obalu IBC na speciálních lokalizačních bodech, opatřených na horní a na dolní straně.
   
IBC zdvižné mísicí zařízení.

IBC Hoist Blender

IBC zdvižné mísicí zařízení umožňuje zdvižení obalu IBC po mísení, a vypuštění produktu do dalšího stroje v lince. Tím se přináší všestrannost a řešení se hodí do prostředí s omezeným volným prostorem.

 

Sudová mísicí zařízení

Drum Blender

Se sudy se snadno manipuluje, jsou méně nákladné než většina mísicích kontejnerů, a zajišťují dobré mísicí výkony. Společnost Pharmatech vyrábí sudová mísicí zařízení z nerezové oceli, pro sudy až do 500 litrů, se stroji dodržujícími normy "dobrých výrobních postupů" ("Good Manufacturing Practice").

 

Arcon and Pharmatech