CS ENCS
 
 
 
Domů / Partneři  

Endoline Machinery Ltd

Endoline

Jak to již jméno napovídá, tak společnost Endoline Machinery vyrábí balicí zařízení k umístění "na konci linky" ("end-of-line"), a dělá to v podniku v Británii s úspěchem již od roku 1981. V průběhu řady let společnost Endoline postoupila od vyrábění malých strojů pro páskování krabic až ke svojí aktuální pozici vedoucího mezinárodního výrobce pro široké spektrum balicích strojů a systémů k umístění "na konci linky" ("end-of-line").

Společnost Endoline od svého vzniku již úspěšně vyrobila a nainstalovala více než 7 500 strojů po celém světě. Veškerá konstrukční, stavební a technická podpora se uskutečňuje uvnitř v podniku, a zákazníci mohou očekávat, že se jejich poptávky budou zpracovávat účinným a profesionálním způsobem. Zákazníci společnosti Endoline rovněž získávají užitek ze široké nabídky podpůrných služeb, které na základě navázaných dlouhodobých vztahů zajišťují dosažení maximální návratnosti investic.


Společnost Endoline se specializuje na výrobu strojů, které poskytují nejnižší náklady na vlastnictví ("cost of ownership"), od jednoduchých polo - automatických strojů až po plně - automatické zákaznicky připravené systémy, v závislosti na daném požadavku. Díky mnohým jedinečným konstrukčním charakteristickým parametrům jsou zařízení Endoline zvláště vhodná pro širokou paletu aplikací včetně zpracování zákusků, sušenek, cukrovinek, hotových jídel, a rovněž farmaceutických výrobků, léčivých produktů a spotřebního zboží.