CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Léčiva / Plnění prachových látek  

Plnění prachových látek

Powder Filling Equipment  Powder Filling Equipment

Společnost Arcon se opírá o více než 4 desetiletí zkušeností v oboru plnění prachových látek, a může dodávat správné a přesné řešení pro plnění široké palety produktů.

Spektrum plnicích zařízení poskytuje k dispozici polo - automatická zařízení, automatické a rotační stroje pro zařazení do linky, s rozdílnými plnicími metodami, ke splnění zákaznických požadavků. Všestranné spirálové hlavice společnosti Arcon, ať již v provedení se servem, s invertorem vektoru toku nebo se spojkou / brzdou, umožňují zvýšení úrovně činnosti z volumetrického plnění ke gravimetrickému plnění, nebo od polo - automatických zařízení k plně - automatickým zařízením, jak se to požaduje.

Flexibilní plnicí hlavice rovněž umožňují zpracování volně tekoucích a nikoliv volně tekoucích prachových látek, granulí, past, krémů a dokonce i vodově řídkých kapalin, bez požadavků na uskutečňování časově náročných změn.

 

    CHARAKTERISTICKÉ PARAMETRY A VOLITELNÉ MOŽNOSTI

  • Přerušované nebo průběžné dávkování.
  • Plnicí hmotnosti v rozsahu od 20 mg do 50 kg.
  • Ovládání kontrolérem PLC („Programmable Logic Controller" = „programovatelný logický kontrolér") přes panel s monochromatickou nebo s barevnou dotykovou obrazovkou.
  • Je k dispozici krokový pohyb pro lepší zpracování jemných, přilnavých nebo prašných prachových látek.
  • Automatické stroje pro zařazení do linky jsou k dispozici s 1, 2, 4, nebo s větším počtem plnicích hlavic.
  • Přesnost je kontrolovaná podle validace čisté hmotnosti, a dosahuje hodnotu +/- 0,5% až 1%.
  • Rotační stroje nabízejí vysokorychlostní výkony až do 400 zásobníků za minutu.
  • Rotační stroje jsou k dispozici s 1 až 4 plnicími hlavicemi nad karuselem se 12 až 48 kapsami.
  • Stroj je vyrobený z nerezové oceli typu 304 s dotykovými součástmi z nerezové oceli typu 316L.
  • Gravimetrické systémy se nabízejí s volitelnými možnostmi jedné dávky, „hrubé a jemné" („bulk and dribble"), nebo „hrubé a předpovídané" („bulk and predict").

 

Vzhledem k tomu, že se značná většina zařízení z celkové výroby společnosti All Fill dodává farmaceutickému průmyslu, tak mají zákazníci zaručeno, že dané plnicí zařízení bude splňovat veškeré specifické kvalitativní požadavky odvětví, včetně normy GPM („Good Manufacturing Practice" = „dobré výrobní postupy"). Zákazníci obdrží kompletní sadu dokumentace pro usnadnění předvýrobní validace, a rovněž také odbornou podporou pro validaci na místě.


 

Arcon logo